mclasse-marccain-building-bodelshausen

Vyznanie lásky žene

Úspešnú a medzinárodne uznávanú módnu značku MARC CAIN založil predseda predstavenstva a jej majiteľ Helmut Schlotterer v roku 1973. Firma sídli v mestečku Bodelshausen neďaleko Stuttgartu, odkiaľ riadi globálny obchod v 58 krajinách sveta a len v Nemecku zamestnáva vyše 1000 ľudí. Ponúka najvyšší štandard v rámci dizajnu a kvality materiálov, za ktoré opakovane získava prestížne ocenenia. MARC CAIN je prvotriedna dámska móda vhodná pre každodenný pracovný život alebo pre elegantné večerné oblečenie a zvláštne príležitosti. Krédom značky je vyzdvihnúť zmysel pre estetiku a umenie s uvoľneným postojom, prirodzeným vzhľadom a inovatívnym myslením.

Jednotlivé modely v každom smere vyzdvihujú zovňajšok ženy a pocit jej výnimočnosti. MARC CAIN ponúka oblečenie pre zákazníčku, ktorá má rada čisté línie a potrpí si na atraktívny dizajn, kvalitu a prvotriedny strih. Je dôležité, aby sa v módnych kúskoch každá žena cítila pohodlne a výnimočne. MARC CAIN používa iba materiály najvyššej kvality, ktoré pochádzajú výhradne z Talianska. V rámci ponuky si zákazníčka môže vybrať elegantné modely – MARC CAIN Collection, ako aj športové modely – MARC CAIN Sports.

Výnimočnosť kolekcií spočíva vo výbere farieb a materiálov. Pletacie priadze pochádzajú z Talianska a sú spracované na najmodernejších strojoch v Nemecku a EÚ. Spoločnosť MARC CAIN sa zároveň venuje výskumu s cieľom ponúknuť najmodernejšie materiály, čo zaručuje vysoký štandard kvality produktov.

Módne inšpirácie od MARC CAIN

Odevné kolekcie MARC CAIN vždy odzrkadľujú aktuálne módne trendy. Príkladom je aj ponuka na túto sezónu, ktorá v sebe nesie jasne rezané siluety, jemné tkaniny a nádherné farebné odtiene. Medzi jednotlivými kúskami nájdete tmavé námornícke a vojenské štýly kabátov, vlnené sukne a pletené šaty v tmavších odtieňoch červenej, mäkkú sivozelenú a striebornosivú v rámci hodvábnych blúzok a košieľ. V ponuke sa nájdu aj bundy s lesklým povrchom, lemované vlnené plášte a tvídové kabáty.

Názor blogerky

„Ak sú mimoriadne materiály a špeciálne farby využité vhodne, klasický vzhľad môže mať ako športový, tak aj ležérny efekt. Na dosiahnutie tohto cieľa, podľa bloggerky Alexandry Lapp, platí pôsobivá súhra farebných efektov za použitia intenzívnej ružovej a čiernej. Ako napríklad jemne pletený sveter s ružovým nádychom, s drobne vyrezanými detailami na bočných švoch. K tomu je vhodne zvolená kabelka a čierne topánky z vysoko kvalitnej kože s mierne zvýšenými podpätkami. Dokonalý vzhľad dopĺňa hrubo pletený športový klobúk v sivej alebo čiernej farbe. Nechýbajú ani štýlové rukavice z voskovanej kože, ktoré vyniknú vďaka svojej intenzívnej farbe.“

Navštívte oficiálnu stránku MARC CAIN